Negailestingasis J. Embiidas atsisakė pasimatymo su jį prieš kelis metus nuvertinusia Rihanna (VIDEO)

Į visų žvaigždžių rungtynes išrinktas Joelis Embiidas šį įvertinimą paminėjo ne tik galingu žaidimu praėjusią naktį, tačiau ir pasinaudojo proga įgelti prieš kelis metus jį nuvertinusiai dainininkei Rihannai.

Prieš keturis metus krepšininkas viešai atskleidė, jog jis siūlė Rihannai nueiti į pasimatymą, tačiau dainininkė tuomet to atsisakė pateikdama arogantišką atsakymą – „sugrįžk su tokiu pasiūlymu, kai būsi visų žvaigždžių rungtynių narys“.

Iš karto po to, kai aukštaūgis buvo išrinktas į Visų žvaigždžių mačo startinį penketą, šių žodžių nepamiršę fanai priminė dainininkei apie jos žodžius, o galiausiai apie šią situaciją praėjusią naktį pasisakė ir pats J. Embiidas.

„Ji tuomet manęs atsisakė, tai kodėl aš dabar turėčiau eiti su ja į pasimatymą? Aš turėsiu atsisakyti ir eiti į pasimatymą su kita mergina“, – rėžė aukštaūgis.

Šį NBA sezoną J. Embidas demonstruoja fantastišką žaidimą ir renka po 23,9 taško, atkovoja po 11 kamuolių, atlieka po 3,5 rezultatyvaus perdavimo bei blokuoja o 1,9 metimo per susitikimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts