J. Mačiulis žaidė gerai, tačiau „Olympiacos“ neturėjo vargo prieš musiškio klubą (VIDEO)

Graikijoje žaidžiantis lietuvis turėjo dar vieną rimtą išbandymą namų lygoje, kurio atlaikyti nepavyko. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK (8-4) turėjo pripažinti triuškinantį Pirėjo "Olympiacos" (11-1) pranašumą jų tvirtovėje. Galutinis susitikimo rezultatas 101:75 (25:21, 27:18, 22:17, 27:19).

Jau nuo pirmo kėlinio namai kūrėsi atotrūkį, kurį dar labiau padidino prieš ilgąją pertrauką. Antroje rungtynių dalyje situacija nesikeitė ir lietuvio komandos deficitas tik augo.

J. Mačiulis žaidė tik 17 minučių, tačiau pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1-1 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, tačiau prarado 2 kamuolius ir tiek pat prasižengė.

Rezultatyviausi pralaimėtojų gretose buvo po 15 taškų pelnę H. Sant-Roosas ir V. Hunteris.

Nugalėtojų komandoje daugiausiai taškų pelnė latvis J. Timma 17, o dar 14 pridėjo V. Spanoulis.