J. Mačiulis žaidė užtikrintai, o jo komanda tapo grupės lyderė (VIDEO)

Čempionų lygos turnyre netrūksta įdomių akistatų, o šį kartą vienoje iš jų sudalyvavo ir mūsiškis, kurio dėka jo komanda tapo grupės lyderė. Jonas Mačiulius su Atėnų AEK (7/1) svečiuose nugalėjo Jeruzalės "Hapoel" (6/2), kuriai atstovauja buvęs NBA žaidėjas Amare Stoudemire. Galutinis rungtynių rezultatas 70-83 (22:29, 21:19, 13:13, 14:22) svečių naudai.

Rungtynės buvo atkaklios, o didžiausią įtaką joms padarė pirmasis kėlinys, kuriame lietuvio komanda įgyjo mažą pranašumą ir jo nepaleido, ketvirtame kėlinyje pavyko dar labiau padidinti jį ir iškovoti pergalę.

J. Mačiulis per 23 minutes pelnė 8 taškus (0/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 8/8 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius pažeidė taisykles, 3 kartus suklydo.

Rezultatyviausias buvo M. Griffinas, jo sąskaitoje 25 taškai.

Pralaimėtojų gretose J. Feldiene pelnė 16 taškų, A. Stoudemire pridėjo 8.