J. Mačiuliui gali tekti praleisti pasaulio krepšinio pirmenybes

basketnews.lt

Rankos traumą patyręs Jonas Mačiulis bus priverstas gultis ant operacinės stalo, o dėl šios traumos greičiausiai praleis vasarą įvyksiantį pasaulio čempionatą Kinijoje.

Tinkalapis „lrytas.lt“ praneša, jog krepšininkui plyšo kairiosios rankos dvi sausgyslės ir lūžo alkūnės alkūnės kaulas, o ateinantį pirmadienį jam operaciją atliks ilgametis Lietuvos rinktinės gydytojas Rimtautas Gudas.

Reabilitacija po operacijos gali užtrukti iki penkių mėnesių, todėl veikiausiai vasarą Mačiulio nepamatysime Lietuvos rinktinėje pasaulio čempionate Kinijoje.

„Man norėjosi išgirsti antrą medikų nuomonę. Be to, operuotis noriu Lietuvoje – ir namai arčiau, ir lietuviais gydytojais itin pasitikiu.

„Mano nuotaika gera, nors ranką skauda, vaistais nepiktnaudžiauju. Bjauriausia yra naktimis, nes negaliu normaliai išsimiegoti – sužeistą ranką dedu ant pagalvių, bet vienas judesys – ir pašoku iš skausmo. Tada valandą žiūriu į lubas, negalėdamas užmigti. Vis dėlto žinau, kad tai – laikina ir tikiu, kad dar grįšiu į aikštę“, – „lrytas.lt“ teigė Mačiulis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts