J. Valančiūnas grįžo į ESPN geriausiųjų šimtuką

JV deda į krepšį

Lietuvos rinktinės ir Naujojo Orleano „Pelicans“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas vėl buvo pripažintas naujienų giganto ESPN.29 metų uteniškis kasmetiniame ESPN sudaromame žaidėjų reitinge šiemet užėmė 94-ąją vietą.

Tokį amerikiečių sporto ekspertų iš ESPN kompanijos pripažinimą vidurio puolėjui iš Lietuvos pelnė itin sėkmingas praėjęs NBA sezonas, kuomet atstovaudamas Memfio „Grizzlies“ jis rinko solidžiausius skaičius savo karjeroje, per rungtynes pelnydamas po 17,1 taško ir po krepšiais sugriebdamas 12,5 atšokusio kamuolio.

Paskutinį kartą į ESPN sudaromą tokį šimtuką JV buvo pakliuvęs prieš penkerius metus. Tuomet vos 24 metų aukštaūgis jame užėmė itin aukštą 53-ią poziciją. Vėliau jo prestižas NBA ekspertų akyse buvo kiek sumenkęs, tačiau galingas praėjęs sezonas vėl sugrąžino pagrindinį Lietuvos rinktinės „centrą“ į geriausiųjų gretas.

ESPN kolkas išleido tik antrąjį geriausiųjų penkiasdešimtuką, o pirmasis dar bus paskelbtas vėliau. Aukščiausia 51-oji pozicija antrajame penkiasdešimtuke atiteko Sakramento „Kings“ lyderiui Buddy Hieldui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts