Po pralaimėjimo prancūzams Lietuva nušlavė Argentiną

Lietuviai sutvarkė argentiniečius

Vakar pasaulio devioniolikmečių čempionate lietuviai ketvirtfinalyjepo pratęsimo apmaudžiai nusileido Prancūzijos krepšininkams, tačiau savo jėgą vėl pademonstravo kovoje dėl 5-8 vietų, nušlavę Argentiną 107:81 (34:14, 24:29, 21:21, 28:17).

Jau praktiškai pirmas kėlinys uždarė nugalėtojo klausimą, kadangi po 10 žaidimo minučių lietuvaičiai jau turėjo 20 taškų pranašumą. Tiesa, trečiojo kėlinio viduryje argentiniečiai buvo sumažinę atsilikimą iki vos 6 taškų (57:63), tačiau persverti rezultato nepajėgė. Netrukus Lietuvos U19 rinktinė stabilizavo padėtį aikštėje ir po trijų ketvirčių skirtumas tarp ekipų vėl siekė 15 taškų (79:64).

Paskutiniame ketvirtyje sutrikę ir pavargę argentiniečiai pasidavė, todėl galutinis skirtumas mače ir yra toks solidus.

Rytoj U19 pasaulio pirmenybes Latvijoje jaunosios mūsų šalies krepšinio viltys užbaigs dvikova dėl 5-6 vietų, o jų varžovė bus Ispanija.

Lietuva: Dominykas Stenionis 22, Liutauras Lelevičius 14, Jokūbas Rubinas 11, Mantas Rubštavičius ir Augustas Marčiulionis po 10, Ąžuolas Tubelis 9.

Argentina: Franco Mendezas 21, Silvano Merlo 19, Gonzalo Corbalanas 10.