„Juventus“ antrą kartą pranoko „Rytą“ – J. Crawfordo metimas atnešė pergalę

Utenos „Juventus“ šiais metais išlieka neįkandamu riešutu Vilniaus „Rytui“. Prieš tai Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje įveikę vilniečius, šį kartą uteniškiai ir „Betsafe–LKL“ pirmenybėse parklupdė šalies vicečempionus.

Pergalingą metimą smeigęs Bryantas Crawfordas padovanojo „Juventus“ pergalę 83:81 (24:25, 22:21, 19:15, 18:20) prieš „Rytą“.

Vilniečiai per pirmąjį kėlinį pataikė net 5 tolimus metimus iš 7 (71%), tačiau įspūdingu pataikymu atsakė ir uteniškiai, kurie realizavo 4 tritaškius iš 5 (80%) ir leido „Rytui“ įgyti tik taško persvarą – 25:24.

Prieš ilgąją pertrauką komandos ir toliau keitėsi tolimais metimais, tačiau nė vienai nepavyko įgauti pranašumo – 46:46.

Vilniečiai trečiajame kėlinyje buvo įgavęs iki tol rekordinį 7 taškų pranašumą (60:53), tačiau aikštės šeimininkai spurtavo 12:1 ir prieš lemiamą ketvirtį perėmė rungtynių iniciatyvą (65:61).

Likus žaisti tris rungtynes iki rungtynių pabaigos, po G. Radzevičiaus dvitaškio „Juventus“ turėjo penkių taškų pranašumą (80:75). Vis dėlto „Rytas“ likus žaisti minutei sugebėjo išlyginti rezultatą po Arno Butkevičiaus dvitaškio – 81:81.

Nepaisant to, likus žaisti 2 sekundes, B. Crawfordas atšokęs smeigė tolimą dvitaškį ir išplėšė pergalę „Juventus“.