J. Valančiūnas ir D. Sabonis svariai prisidėjo prie savo komandų pergalių (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa išvykoje 125:116 palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą ir iškovojo devintąją pergalę sezone.

„Pelicans“ rungtynes pradėjo geriau ir po pirmųjų 12 minučių pirmavo 5 taškų skirtumu. Tačiau po ilgosios pertraukos piktesni išėję „Raptors“ jau prieš lemiamą ketvirtį turėjo 12 taškų pranašumą ir jo niekur nebepaleido.

Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 9/9 baudos), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau 5 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik DeMaras DeRozanas pelnęs 25 taškus (9 atk. k.) ir Kyle‘as Lowry su 22 taškais (11 atk. k., 9 rez. perdavimai).

„Pelicans“ ekipą į priekį traukė DeMarcusas Cousinsas pelnęs 25 taškus (9 atk. k.), Anthony Davis pridėjo 19, o Jrue Holiday 18 taškų.

Po kur kas didesnio trilerio Indianos „Pacers“ ekipa 116:113 palaužė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.

Dar likus pusantros minutės „Pacers“ turėjo saugų 6 taškų pranašumą, tačiau Mario Chalmersas jį greitai ištirpdė iki 4. Nors „Grizzlies“ sugebėjo apsiginti, tačiau jų bandymas priartėti dar arčiau buvo nesėkmingas ir likus 22 sek. reikėjo griebtis pražangų taktikos.

Victoras Oladipo sumetė abu baudų metimus ir padidino savo komandos persvarą iki 6. Likus dar 12 sekundžių Marcas Gasolis sugebėjo pelnyti du taškus su pražanga ir sumažino atsilikimą per pusę. Po to „Pacers“ ekipa suklydo, o „Grizzlies“ dart urėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau M. Gasolio tritaškis skriejo pro šalį.

Domantas Sabonis aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 3 kartus ir 5 prasižengė.

Tuo tarpu jo komandos draugas Darrenas Collisonas pelnė 30 taškų (8 rez. perdavimai), 21 pridėjo Victoras Oladipo, o 16 Bojanas Bogdanovičius.

„Grizzlies“ ekipoje puikiai žaidė M. Gasolis pelnęs 35 taškus (13 atk. k.), 18 pridėjo Tyreke‘as Evansas (9 rez. perdavimai), 13 Chandleris Parsonsas.