D. Sabonis gerai kovojo dėl kamuolių ir buvo arti dvigubo dublio, o „Pacers“ šventė pergalę (VIDEO)

NBA lygoje mūsų tautietis padėjo savo komandai grįžti į pergalių kelią, o priešininkus privertė kentėti jau 7-tą pralaimėjimą iš eilės. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (14/10) namuose nugalėjo Čikagos "Bulls" (5/20) rezultatu 96:90 (23:21, 20:24, 27:22, 26:23).

Visas rungtynes kova vyko apylygiai, o po kiekvieno kėlinio keisdavosi pirmaujanti ekipa. Visgi antroje susitikimo dalyje "Pacers" ekipa pradėjo kurtis pranašumą ir laimėjo likusius kėlinius bei šventė pergalę.

Mūsiškis šiame mače pademonstravo kovą po krepšiais ir gerai kovojo dėl kamuolių, jis per 29 minutes pelnė 9 taškaus (4/8 dvitaškiai, 1/2 baudos metimas), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, tačiau padarė 4 klaidas ir du kartus prasižengė.

Naudingiausias nugalėtojų komandoje buvo Darrenas Collisonas, kuris surinko 23 taškus, 18 pridėjo Mylesas Turneris.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė suomis Lauris Markkanenas su 21 tašku.