Oficialu: J. Palaciosas atvyksta į Jonavą

J. Palacioso dienos Izmyre

Debiutui LKL besirengianti Jonavos „Cbet“ ekipa oficialiai paskelbė sukirtusi rankomis su LKL fanams puikiai pažįstama persona. Į Jonavą atvyks praeityje Vilniaus „Lietuvos ryto“ bei Klaipėdos „Neptūno“ marškinėlius vilkėjęs kolumbietis Juanas Palaciosas.

Šis 36 metų veteranas Vilniuje rungtyniavo 2013-2014 metų sezono ir buvo pripažintas naudingiausiu LKL krepšininku.

Į Klaipėdą jis buvo atvykęs 2017 metų vasarą ir vėl buvo vienas geriausių Lietuvoje žaidžiančių legionierių, tačiau uostamiestyje sezono neužbaigė. Neptūną tuomet užgriuvo finansinė krizė ir J. Palaciosas išvyko rungtyniauti į kitą klubą.

Jonavos „Cbet“ jau anksčiau pranešė sutarusi su krepšininku, tačiau tuomet pasigirdo gandų, jog buvusio savo krepšininko užsigeidė ir Vilniaus „Rytas“. Visgi galiausiai kolumbietis pasirinko Virginijaus Šeškaus komandą.

Nors 203cm ūgio vetarano iš Pietų Amerikos geriausios dienos jau praeityje, V. Šeškaus žaidimo schemose jo neabejotinai laukia svarbus vaidmuo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts