J. Valančiūnas ir K. Lowry atvedė „Raptors“ į sunkią pergalę (VIDEO)

Toronto „Raptors“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš Bruklino „Nets“, tačiau nepaisant sudėtingos kovos 116:112 palaužė savo varžovus.

Šiose rungtynėse itin gerai žaidė Jonas Valančiūnas, kuris su Kyle‘u Lowry ir buvo pagrindiniai pergalės kalviai.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, triskart suklydo, keturiskart prasižengė. J. Valančiūnas itin gerai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo savo sąskaitoje 11 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

Puikiai atrodė ir K. Lowry, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Jis taip pat realizavo 5 tritaškius iš 6.

Dar pirmąją ketvirtojo kėlinio minutę „Nets“ pirmavo 9 taškų skirtumu, tačiau jau ketvirčiui įpusėjus „Raptors“ persvėrė rezultatą 100:99.

Likus 2 minutėms po J. Valančiūno dviejų baudos metimų „Raptors“ pirmavo 107:101, o likus 37 sekundėms lietuvio taškai leido „Raptors“ jaustis dar saugiau – 112:106.

Tuomet tritaškį smeigė DeMarre‘as Carrollas, o J. Valančiūnas suklydo bei buvo pasodintas ant atsarginių žaidėjų suolelio. „Nets“ prametė tritaškį, o DeMaras DeRozanas pergalę įtvirtino baudų metimais.

„Raptors“ gretose K. Lowry pelnė 25 taškus, J. Valančiūnas 23, D. DeRozanas 21, Fredas VanVleetas 16, o Serge‘as Ibaka 10.

„Nets“ ekipoje D‘Angelo Russellas (11 atk. kam., 13 rez. perd.), Allenas Crabbe‘as ir Rondae Hollisas-Jeffersonas pelnė po 18 taškų, D. Carrollas pridėjo 14.