Triuškinanti „Pacers“ pergalė ir eilinis Sabonio šou

"Pacers" pasiekė pergalę Portlande

Penktadienio rytą, įspūdingą pergalę pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos  „Pacers“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 111:87 sutriuškino Portlando „Trail Blazers“  krepšininkus.

Indianos komanda pamatus pergalei pasiklojo dar antrajame kėlinyje. Puiki gynyba ir ne ką mažiau įspūdngas puolimas „Pacers“ ekipai ketvirtį leido pabaigti triuškinančiu rezultatu 33:10. Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo apmažinti skirtumą, tačiau intrigos sugrąžinti Portlando krepšininkams nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje Nato Bjorgkreno auklėtiniai įtvirtino savo pranašumą, o šansą pasirodyti aikštelėje gavo ir mažiau žaidžiantys žaidėjai.

Dar vienu Įspūdingu pasirodymu pasižymėjo Domantas Sabonis. Lietuvis, per aikštelėje praleistas 38 minutes į varžovų krepšį įmetė 23 taškus, atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 varžovų perdavimus bei 2 kartus prasižengė. Bendroje įskaitoje Sabonis surinko 31 naudingumo balą ir tapo rungtynių žaidėju.

Taip pat būtinai turime paminėti jog „Pacers“ ekipą atstovaujantis krepšininkas pratęsė dvigubų dublių seriją – tokiu pasiekimu jis pasižymėjo visuose dvylikoje šio sezono mačų.