Už nepagarbų elgesį nubaustas „Ryto“ direktorius

Lietuvos krepšinio lyga birželio 3 d. Vilniaus „Ryto“ klubo sporto direktoriui Donatui Zavackui skyrė 500 eurų vertės piniginę baudą už tai, kad pastarasis nepagarbiais žodžiais rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ išvadino teisėjus.

Birželio 2 dieną vykusiuose Lietuvos krepšinio lygos finalo rungtynėse Vilniaus „Ryto“ direktorius Donatas Zavackas necenzūriškai kreipėsi į teisėjus, juo įžeidinėjo ir kaltino nesąžiningu teisėjavimu.

Lietuvos krepšinio lygos federacija praneša, kad LKL dalyviams rungtynių metu yra draudžiama sukelti agresyvius veiksmus ar kitaip kelti pavojų kitiems LKL dalyviams. Taip pat, draudžiama grasinti, įžeidinėti, smurtauti prieš kitus LKL dalyvius tarp kurių ne tik komandų atstovai, bet ir teisėjai bei į areną susirinkę žiūrovai.

Jeigu Donatas Zavackas nesutiks sumokėti baudos jis gali kreiptis ir pateikti apeliacinį skundą, kurį išnagrinėtų LKL drausmės komisija.

Sekančios finalo serijos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ vyks birželio 5 dieną, Vilniuje

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts