Prieš „Lietuvos rytą“ žaidusi Limožo ekipa per vakarą sužaidė dvi rungtynes

Limožo CSP ekipa antradienio vakarą turėjo itin įtemptą tvarkaraštį. 18 valandą Lietuvos laiku jie dar Prancūzijoje kovėsi šalies taurėje, o jau 20 valandą stojo į kovą Europos taurėje su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Itin įdomi situacija nutiko dėl susidubliavusio tvarkaraščio. Mat Limožo klubas beveik tuo pačiu metu privalėjo žaisti Prancūzijos taurės mačą. Tiesa, klubo vadovai nusprendė, kad Europos taurės susitikimas yra svarbesnis. Todėl Prancūzijoje liko atsarginiai Limožo ekipos krepšininkai ir jaunimas, kurie retai gauna progą pasireikšti.

Tuo tarpu į Vilnių atskrido pagrindiniai Prancūzijos ekipos krepšininkai. Nors CSP ekipa prašė, kad Prancūzijos taurės mačas būtų nukeltas į lapkričio 28-ąją, toks prašymas buvo atmestas, nes tuo metu vyks atranka į pasaulio čempionatą.

Vis dėlto, CSP per vakarą patyrė du pralaimėjimus. Vilniuje buvo pralaimėta 76:92, o Prancūzijoje buvo patirtas triuškinamas pralaimėjimas 50:80.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts