J. Valančiūnas pasižymėjo visur, tačiau išgelbėti komandos jam nepavyko (VIDEO)

Aukštaūgis iš Lietuvos patyrė dar vieną pralaimėjimą su savo naująja komanda, nors individualiai pasirodė pagirtinai. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (24-39) namuose, dviejų taškų skirtumu nusileido Čikagos "Bulls" (17-45) ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 107-109 (20:20, 26:26, 28:29 33:34).

Rungtynės klostėsi taškas į tašką, o komandos net 20 kartų apsikeitė lyderio role. Pirmas ir antrasis kėlinys pasibaigė lygiu rezultatu, o komandos ilsėtis išėjo be pranašumų. Visgi antroje rungtynių dalyje abu likusius ketvirčius vieno taško skirtumu laimėjo svečiai ir pasiekė pergalę.

J. Valančiūnas žaidė 27 minutes ir pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau kartą suklydo ir 2 prasižengė.

Avery Bradley buvo rezultatyviausias komandoje su 23 taškais, Mike Conley pridėjo 21.

Nugalėtojų gretose Zachas LaVine surinko 30 taškų, Lauris Markkanenas 22.