J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į triuškinančią pergalę prieš „Knicks“ (VIDEO)

Toronto „Raptors“, itin patogiu laiku lietuviams, nepaliko jokių vilčių Niujorko „Knicks“ 132:106. Tai buvo jau aštuntoji „Raptors“ pergalė iš eilės ir Toronto klubas toliau išlieka Rytų konferencijos viršūnėje.

Jonas Valančiūnas nuo pat pirmųjų minučių tapo „Raptors“ lyderiu ir jau po pirmųjų 12 minučių turėjo 10 taškų bei 4 atkovotus kamuolius.

„Raptors“ ekipos strategas ketvirtame kėlinyje leido savo lyderiams pailsėti, o tame tarpe ir J. Valančiūnui. Iš viso aukštaūgis vos per 22 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

„Knicks“ Kanados ekipai priešinosi tik du kėlinius po kurių atsiliko 57:65. Vis dėlto jau po trečiojo kėlinio, per kurį „Raptors“ pelnė net 37 taškus, skirtumas tarp komandų buvo 16 taškų.

Ketvirtame kėlinyje „Raptors“ savo atitrūkimą tik didino ir iškovojo itin užtikrintą pergalę.

„Raptors“ komandoje J. Valančiūnas su 17 taškų ir buvo rezultatyviausias, 16 taškų pridėjo Kyle‘as Lowry, Serge‘as Ibaka – 14, C.J. Mileso sąskaitoje 13, o Delono Wrighto – 12.

„Knicks“ ekipoje Timas Hardaway pelnė 25 taškus, Luke‘as Kornetas 18, Emmanuelis Mudiay 13, Frankas Ntilkina 11, o Michaelas Beasley (11 atk. kam.) ir Trey Burke po 10.