J. Valančiūnas vėl surengė galingą pasirodymą, tačiau „Raptors“ po pratęsimo pralaimėjo (VIDEO)

Už Atlanto vandenyno NBA lygoje mūsiškis ir vėl demonstruoja puikų bei rezultatyvų žaidimą, tačiau šį kartą pergalė to nepakako. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Toronto "Raptors" (21/6) ekipa svečiuose nusileido Bruklino "Nets" (9/18) su Latvijos krepšininku. Galutinis rungtynių rezultatas 106-105 (24:20, 29:33, 27:26 18:19, 8:7) namų naudai.

Visos rungtynės klostėsi taškas į tašką ir nei viena komanda negalėjo atitrūkti nuo varžovų pakankamai. Ketvirtame kėlinyje situacija buvo labai sudėtinga ir abi komandos galėjo iškovoti pergalę, tačiau rezultatas liko lygus ir buvo žaidžiamas pratęsimas. Visgi papildomas kėlinys sėkmingas nebuvo ir vieno taško skirtumu teko pripražinti priešininkų pranešimą.

Mūsiškis šiose rungtynėse pasirodė ir vėl puikiai, per 27 minutes jis pelnė 24 taškus (10/13 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/6 baudos metimai), taip pat jo sąskaitoje 8 atkovoti kamuoliai, 1 blokuotas metimas ir 3 pražangos.

Daugiau taškų surinko "Raptors" ekipoje tik Kawhi Leonardas, net 32 taškai.

Nugalėtojus į pergalę vedė D'Angelo Russellas su 29, o 17 taškų pridėjo Spencer Dinwiddie. Tuo tarpu latvis Rodions Kurucs pelnė 6 taškus.