J. Valančiūnas žaidė prastai, o K. Lowry benefisto neužteko pergalei pasiekti (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa po atkaklios kovos buvo priversta pripažinti Minesotos „Timberwolves“ komandos pranašumą 109:115.

„Raptors“ ekipai itin trūko Jono Valančiūno, kuris per keturias minutes aikštėje užsidirbo keturias pražangas. Pirmąją pražangą lietuvis užsidirbo sužaidus vos pusę minutės, o po kelių akimirkų jis prarado kamuolį ir vėl prasižengė. Todėl sužaidus vos pustrečios minutės jau buvo pasodintas ant suolo.

Antrajame kėlinyje į aikštę mestas J. Valančiūnas aikštėje praleido minutę kol neužsidirbo trečiosios pražangos.ir nebuvo vėl pasodintas. Po ilgosios pertraukos J. Valančiūnas į aikštę žengė nuo pirmos akimirkos, tačiau po 20 sekundžių buvo nubaustas ketvirtą kartą.

Ketvirtajame kėlinyje aukštaūgio žaidimas buvo kiek geresnis. Jis atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir būtent po jo prasidėjo „Raptors“ spurtas 11:0. Tačiau pats bandydamas persverti rezultatą, gavo bloką iš Tajo Gibsono, kitoje aikštės pusėje Karlas-Anthony Townsas smeigė tritaškį ir „Raptors“ vilys sudužo.

J. Valančiūnas iš viso per 11 minučių prametė vieną dvitaškį, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir keturskart prasižengė. Lietuvis surinko -1 naudingumo balą, o -2 naudingumo balai yra jo karjeros antirekordas pasiektas 2014-2015 metų sezone.

Tuo metu Kyle‘as Lowry pelnė net 40 taškų (8/15 dvit., 6/10 trit., 6/7 baud.), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“ komandoje rezultatyviausias buvo Andrew Wigginsas su 29 taškais, K. Anthony-Townsas pridėjo 22 (10 atk. kam.), Tajas Gibsonas 14 (8 atk. kam.), Marcusas Georgesas‘-Huntas 12.

„Raptors“ komandoje K. Lowry pelnė 40 taškų, DeMaras DeRozanas 20, Serge‘as Ibaka 13, Delonas Wrightas 12.