J. Valančiūnas žvėriškai pradėjo rungtynes, D. Sabonis ir vėl susižeidė

Toronto „Raptors“ ekipa po atkaklios kovos 106:117 buvo priversta pripažinti Los Andželo „Clippers“ ekipos pranašumą.

Šiose rungtynėse Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 20 minučių, o per jas pelnė 16 tatškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir keturis prasižengė.

Įdomu tai, kad aukštaūgis pelnė 12 iš pirmųjų 14 „Raptors“ taškų. Kad surinktų tiek taškų jam prireikė vos trijų minučių.

Dar pirmajame kėlinyje „Raptors“ ekipa pirmavo 27:9, tačiau leido varžovams pasivyti ir iki ketvirtojo kėlinio visiškai panaikinti pranašumą. Būtent lemiamo ketvirčio metu „Raptors“ ir subyrėjo. Šį kėlinį „Clippers“ laimėjo 37:26 ir iškovojo sunkią pergalę.

„Raptors“ ekipoje J. Valančiūnas ir Fredas VanVleetas su 16 taškų buvo rezultatyviausi, Pascalis Siakamas pridėjo 12 (8 atk. kam.), Kyle‘as Lowry (8 rez. perd.), DeMaras DeRozanas (3/12 metimai) ir C.J. Milesas po 11.

„Clippers“ gretose Lou Williamsas pelnė 26 taškus, Tobiasas Harrisas 20, Montrezlas Harrellas 19, Milošas Teodosičius 15, o Austinas Riversas 11.

Tuo metu Indianos „Pacers“ ekipa po pratęsimo 113:107 palaužė Majamio „Heat“ ekipą.

Tai buvo 43-oji „Pacers“ pergalė, o to užteko, kad Indianos ekipa užsitikrintų vietą atkrintamosiose.

Šiose rungtynėse „Pacers“ ekipai dar nepadėjo Domantas Sabonis, kuris ne tik kad gydosi čiurnos traumą, bet susižeidė ir prieš rungtynes.

Lietuvis apšilinėdamas pašoko ir nusileido ant kamuolių padavinėtojo kojos. Atsistojęs nuo parketo aukštaūgis patraukė šlubčiodamas į rūbinę ir dar trenkė į kėdę.

Buvo planuojama, kad D. Sabonis šiose rungtynėse jau žais, tačiau tai buvo 5 rungtynės iš eilės, kurias jis buvo priverstas praleisti.