C. Lee turėjo vargo bandydamas ištarti M. Kuzminsko pavardę (VIDEO)

Nepaisant to, jog jau praėjusiame sezone Courtney Lee ir Mindaugas Kuzminskas kartu rungtyniavo Niujorko „Knicks“ komandoje, taisyklingai ištarti žaidėjo pavardės amerikietis nesugebėjo iki pat šių metų žiniasklaidos dienos.

Kalbėdamas su žurnalistais, C. Lee norėjo įvardinti lietuvį kaip tyliausią komandos draugą, tačiau taip ir nesugebėjo taisyklingai ištarti M. Kuzminsko pavardės.

Galiausiai gynėjas jautėsi susigėdęs per visus metus taip ir neišmokęs taisyklingai tarti komandos draugo pavardės bei nusprendė ištaisyti šią spragą, o pamokas apie savo pavardės tarimo ypatumus jam pravedė pats Lietuvos rinktinės narys.

Po keletos nesėkmingų bandymų C. Lee pagaliau išmoko taisyklingai tarti lietuvio pavardę, o „Knicks“ ekipos atstovai pasirūpino, kad su tokiomis pačiomis problemomis nesusidurtų šios komandos gerbėjai, suskiemenuodami tai, kaip reikia tarti M. Kuzminsko vardą ir pavardę: “Min-dow-gis Cooz-min-skes".

C. Lee bandymai išmokti tarti M. Kuzminsko pavardę:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts