J. Valančiūno dvigubas dublis neišgelbėjo nuo pralaimėjimo „Pelicans“ ekipai

Nesėkminga naktis NBA lygoje – abu lietuviai patyrė po pralaimėjimą ir sužaidė ne pačias geriausias rungtynes. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (20-23) ekipa nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (17-27) krepšininkams rezultatu  116-126 (30:31, 20:38, 27:29, 39:28).

Nors, pirmasis kėlinys baigėsi vieno taško skirtumu ir buvo kovingas, tačiau jau antrame mūsiškio komanda subirėjo, o varžovai įgijo galingą dviženklį pranašumą. Rezultatą pavyko sušvelninti tik paskutiniame ketvirtyje, kai varžovai atsipalaidavo.

J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, tačiau tiek pat suklydo ir gavo bloką.

Rezultatyviausias komandoje buvo D. Brooksas su 31 tašku.

Nugalėtojų gretose J. Holiday pelnė 36 taškus, B. Ingramas 25.