J.Valančiūno išplėštas pratęsimas ir dvigubas dublis lėmė pergalę „Grizzlies“

valanciunas brooklyne

Jonas Valančiūnas puikiai žaidęs prisidėjo prie pirmos „Memphis Grizzlies“ pergalės šį sezoną. Išvykoje lietuvio atstovauja komanda po pratęsimo 116:111 įveikė „Brooklyn Nets“.

J.Valančiūnas ne tik surinko dvigubą dublį (14 taškų ir 14 atkovotų kamuolių), bet ir lemiamomis akimirkomis išplėšė savo komandai pratęsimą. Uteniškis likus 54 sekundėms išprovokavo pražangą ir dviem baudų metimais išlygino rezultatą.

Be Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo, kuriems treneris Steve Nash leido pailsėti, šią naktį rungtyniavę „Brooklyn Nets“ patyrė jau antrą pralaimėjimą iš eilės (2-2). „Memphis Grizzlies“ iškovoja pirmąją pergale šiame sezone (1-2), tačiau gerą nuotaiką apkartino „Grizzlies“ lyderio Jo Moranto patirta čiurnos traumą.