J. Wallas viena žinute privertė D. Howardą iškeisti „Warriors“ į „Wizards“

Dwightas Howardas buvo labai arti persikėlimo į „Golden State Warriors“ ekipą. Vidurio puolėjas norėjo prisijungti prie dukart iš eilės NBA čempionų.

Vis dėlto D. Howardo apsisprendimą nulėmė paprasčiausia Vašingtono „Wizards“ lyderio Johno Wallo žinutė.

Įžaidėjas D. Howardui žinutę parašė „Instagram“ paskyroje, o joje panaudojo vos kelis žodžius: „Ar nori atvykti į D.C. (Kolumbijos apygarda – red. past.)“? Panašu, kad tik tiek D. Howardui ir tereikėjo.

„Man skambino „Golden State Warriors“ ir aš tikrai galvojau apie juos. Bet kai tik Johnas man parašė, aš jam iškart pasakyti negalėjau, bet iškart galvojau: „Žmogau, aš būsiu „Wizards“ komandoje“. Toks buvo mano nusitekimas“, – teigė D. Howardas.

Praėjusį sezoną vilkėdamas Šarlotės „Hornets“ ekipos marškinėlius D. Howardas rinko po 16,6 taško, atkovojo po 12,5 kamuolio ir blokavo po 1,6 metimo per rungtynes.

Geriausiais savo karjeros metais Orlando „Magic“ gretose D. Howardas rinko po 22,9 taško, atkovojo po 14,1 kamuolio ir blokavo po 2,4 metimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts