J. Zdovcas: „Treniruotėse mačiau kitokį auklėtinių nusiteikimą“

J. Zdovcas pastebi gerų pokyčių treniruotėse

Pastaroji savaitė žalgiriečiams nebuvo lengva- namuose pralaimėta prieš Berlyno ALBA ekipą, mačas su kuria buvo slapta daugelio Lietuvos krepšinio fanų viltis išvysti pirmąją žalgiriečių pergalę 2021-2022 metų Eurolygoje, taipogi sekmadienį „Žalgirio“ arenoje didžiajame LKL derbyje nepavyko nugalėti ir Vilniaus „Ryto“.

Vis dėlto, Jure Zdovcas įžvelgia naujai atsiradusių teigiamų pokyčių treniruočių procese ir žaidėjų darbo etikoje, o tam didžiausios įtakos, pasak krepšinio specialisto iš Slovėnijos, daugiausia turėjo žaidėjų susitikimas su fanais po pralaimėjimo amžiniems varžovams iš Vilniaus ir sirgalių išreikštas palaikymas tiek susitikimo metu, tiek žiniasklaidos priemonėse pasidalintu emocingu laišku.

„Tikrai treniruotėse mačiau kitokį žaidėjų nusiteikimą. Krepšininkai suprato, kad net ir turint sunkų tvarkaraštį ir kitas problemas, mes turime dirbti. Kaip sakiau anksčiau, tai buvo galima justi treniruotėse, buvo geresnė atmosfera. Privalome viską perkelti į rungtynes, nors tai nebus lengva prieš Madrido komandą“, – tikino Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris.

Kita vertus, pakilusi kovinė nuotaika treniruočių metu ir pagerėjęs požiūris į darbą įkvėpė J. Zdovcą prieš rytdienos Eurolygos mačą Ispanijoje su Madrido „Real“.

„Niekada nemėgstu kalbėti nepasiruošęs, bet tikrai yra vietų, kur galime juos atakuoti“, – įkvepiančiai kalbėjo žalgiriečių treneris apie būsimus varžovus iš karališkojo Ispanijos sostinės klubo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts