Jaunasis Sabas laimėjo NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio įgūdžių konkursą

Sabonis nugalėjo NBA įgūdžių konkurse

Atlantoje vykstantis NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis ilgam įstrigs Domanto Sabonio atmintyje. Pernai šio turnyro finale suklupęs Arvydo Sabonio sūnus šiemet savojo šanso triumfuoti įgūdžių konkurse vėjais nepaleido ir tapo jo nugalėtoju.

Visuose etapuose Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas demonstravo ramybę ir pasitikėjimą savo jėgomis. Turnyro pirmajame etape 24 metų „Indiana Pacers“ atstovas eliminavo „New York Knicks“ aukštaūgį Juliusą Randle'ą, o turnyro pusfinalyje kiek netikėtai lengvai susitvarkė su „Dallas Mavericks“ žvaigžde iš Slovėnijos Luka Dončičiumi. Finale po įnirtingos kovos D. Sabonis pranoko talentingąjį „Orlando Magic“ vidurio puolėją iš Juodkalnijos Nikolą Vučevičių.

Dalindamas interviu po laimėto titulo, Domas pirmiausia dėkojo savo šeimai už palaikymą, laimėjimą dedikuodamas būtent jai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts