Jokubaitis ir Velička šturmuos NBA naujokų biržą

NBA duris mėgins praverti du lietuviai

Kauno „Žalgiriui“ visdar priklausantis dvidešimtmetis gynėjas Rokas Jokubaitis praėjusią naktį praleido paskutinę galimybę atsiimti savo paraišką iš NBA naujokų biržos ir joje tikrai dalyvaus. Jei lietuvis bus pasirinktas ir iškart išvyks už Atlanto, Lietuvos čempionų klubas dar gaus finansinę išmoką. Jei bus pakviestas, bet paliktas tobulėti Europoje, arba bus nepakviestas, tuomet 193cm ūgio mažeikiškis kelsis į Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“.

Verta pažymėti, jog šiųmetėje NBA naujokų biržoje daug pajėgių europiečių nebus, tad lietuviui prognozuojamas vienas aukštesnių šaukimų tarp šio žemyno atstovų. Už jį kur kas geriau vertinamos tik vokiečių talento Franzo Wagnerio akcijos. Žymiausi NBA naujokų biržos analitikai jau praktiškai buvusiam žalgiriečiui prognozuoja šaukimą penktajame dešimtuke.

Biržoje, kuri vyks liepos 29 dieną, taipogi dalyvaus ir kitas jaunas gynėjas iš Lietuvos – Arnas Velička. Nors ir prognozuojama, kad savo pavardės 21 metų 195cm ūgio vilnietis neišgirs, jis ketina dalyvauti NBA vasaros lygoje Las Vegase ir savo paraiškos taipogi neatsiėmė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts