J. Valančiūnas gelbėjo komandą, tačiau tragiškas ketvirtasis kėlinys sustabdė „Grizzlies“

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2-6) ekipa, kuri rezultatu 86:118 (15:27, 33:24, 30:33, 8:34) nusileido Orlando „Magic“ (3-6).

Rungtynės nebuvo lengvos ir jau pirmame kėlinyje Jono Valančiūno ekipa turėjo dviženklį deficitą. Tiesa, antrame kėlinyje pavyko beveik panaikinti atsilikimą ir iki ketvirtojo ketvirčio kovoti dėl pergalės. Visgi, lemiama mačo dalis susiklostė tiesiog tragiškai.

J. Valančiūnas per 22 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/1 baudos metimo), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Mūsiškiui talkino Jarenas Jacksonas su 14 taškų, Brandonas Clarke‘as 13.

Nugalėtojų ekipoje Nikola Vucevičius surinko 23 taškus, Jonathanas Isaacas 22.