„Juventus“ savo aikštėje netikėtai lengvai įveikė „Lietkabelį“

Lkl.lt

Netikėtą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate įsirašė Utenos „Juventus“ krepšininkai.

Dar prieš ilgąją pertrauką 20 taškų pranašumą susikrovę Žydrūno Urbono auklėtiniai 91:71 ganėtinai lengvai įveikė Panevėžio „Lietkabelį“.

Uteniškiams tai buvo vos penktoji pergalė, o „Lietkabeliui“ ketvirtasis iš eilės ir penktas bendrai pralaimėjimas sezone.

Ketvirtąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo spurtu 13:2 sumažindami skirtumą iki 14 taškų (63:77). Visgi per keletą atakų „Juventus“ ekipa greitai susigrąžino didesnę nei 20 taškų persvarą (87:66).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo asmeniškai rezultatyviausias ir efektyviausias sezono rungtynes sužaidęs Maksimas Kornijenka. Puolėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

„Juventus“ gretose asmeninius rezultatyvumo, efektyvumo bei atkovotų kamuolių rekordus pagerino Laronas Dendy, kuris įmetė 21 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Anthony Irelandas pridėjo 17 taškų, Arvydas Šikšnius ir Mindaugas Kupšas pelnė po 8 taškus.

„Lietkabelio“ ekipoje Adas Juškevičius surinko 16 taškų, Kšištofas Lavrinovičius, Gintaras Leonavičius ir Donatas Tarolis (9 atk. kam.) įmetė po 8 taškus.

Ž. Urbono auklėtiniai dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (19:9), o prieš ilgąją pertraukas skirtumas peržengė ir 20 taškų ribą (52:31).