K. Durantas įgėlė J. Embiidui po pergalingų rungtynių

Oklendo „Warriors“ ekipa panaikino 22 taškų deficitą ir 124:116 palaužė Filadelfijos „76ers“.

NBA čempionai trečią ketvirtį laimėjo 47:15 ir pasiuntė jaunąją „76ers“ į nokdauną. Po rungtynių komandos žvaigždė Kevinas Durantas teigė, kad itin nenorėjo palaimėti šiai ekipai dėl Joelio Embiido veiksmų internetinėse platybėse.

„Mes nenorėjome pralaimėti šiems vyrukams, ypač Joeliui. Jis iškart būtų ėjęs į „Twitter“ ir pradėjęs kalbėti mėšlą“, – po rungtynių teigė K. Durantas.

„Warriors“ žvaigždė iš viso pelnė 27 taškus ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius, tačiau sugebėjo pataikyti vos 1 tritaškį iš 6.

Tuo tarpu J. Embiidas pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 atšokusius kamuolius.

J. Embiidas per savo trumpą karjerą NBA išsiskiria perliukais parašytais „Twitter“ paskyroje. Po to kai paaiškėjo, jog K. Durantas iš netikrų „Twitter“ paskyrų rašo apie save atsiliepus, J. Embiidas tą patį padarė apie save parašydamas, jog jis yra geresnis negu Michaelas Jordanas.

Tuo tarpu Draymondas Greenas po rungtynių teigė, kad gerbia J. Embiido kalbas rungtynių metu, kitaip vadinamas trash talk.

D. Greenas teigė, kad J. Embiidas tai daro ne tik kai laimi, bet visų rungtynių metu ir tai yra pagirtina.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts