K. Irvingas siautėjo prieš „76ers“, „Cavaliers“ Atlantoje iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės (VIDEO, REZULTATAI)

Bostono „Celtics“ ekipa nesiruošė pralaimėti du kartus iš eilės ir namuose 108:97 palaužė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

„Celtics“ į priekį vedė 36 taškus surinkęs (7/13 dvit., 5/8 trit., 7/8 baudos) Kyrie Irvingas, jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
Tai yra jau penktasis kartas šį sezoną, kai atakų organizatorius pelno 30 ar daugiau taškų.

„Celtics“ po trijų kėlinių turėjo tik 5 taškų persvarą ir nugalėtojas buvo visiškai neaiškus. Vis dėlto kėlinio pradžioje pataikę 7 iš 11 metimų, „Celtics“ ekipa atitrūko ir nepaliko intrigos Bostone.

„76ers“ šiose rungtynėse vertėsi be vieno lyderių Joelio Embiido. Jam nėra leidžiama žaisti dvi rungtynes per dvi dienas.

„Celtics“ ekipoje be K.. Irvingo puikiai žaidė Alas Harfordas pelnęs 21 tašką, Marcusas Morrisas pridjėo 17, Jaysonas Tatumas 15.

„76ers“ gretose išsiskyrė Dario Šaričius su 18 taškų (10 atk. k.), J.J. Redickas pelnė 17, Benas Simmonsas 15.

Tuo tarpu Kilvlendo „Cavaliers“ ekipa iškovojo jau 10-ąją pergalę iš eilės po to, kai išvykoje 121:114 palaužė Atlantos „Hawks“ komandą.

„Cavaliers“ dešimties pergalių serija šiuo metu yra pati ilgiausia visoje lygoje.
Įdomu tai, kad antrojo kėlinio pabaigoje po Denniso Schroderio trijų tikslių metimų „Hawks“ pirmavo 67:58. Jose Calderonas nesusitvarkė su užduotimi gynyboje, o L. Jameso komandos draugai prašė, kad jis pamėgintų gintis prieš atakų organizatorių.

Pats L. Jamesas norėjo priimti šį iššūkį, o tuo liko sužavėtas ir D. Schroderis.

„Nuostabu, kai geriausias pasaulio žaidėjas asmeniškai imasi tavo priežiūros ir mėgina tave sustabdyti. Vis dar bandžiau būti agresyviu ir nereiškia, kad nustojau žaisti, bet LeBronas turi didelį kūną, pro kurį sunku prasiveržti“, – po rungtynių kalbėjo vokietis.

Būtent tai ir buvo pagrindinis raktas į pergalę, „Cavaliers“ antrąją rungtynių pusę laimėjo 11 taškų skirtumu.

„Hawks“ ekipoje D. Schroderis vis tiek sugebėjo pelnyti 27 taškus, Ersanas Ilyasova pridėjo 22, Marco Beleinelli 18, o Johnas Collinsas 13.

„Cavaliers“ gretose išsiskyrė Kevinas Love‘as su 25 taškais (16 atk. k.), L. Jamesas pridėjo 24 (12 rez. perd.), Dwyane‘as Wade‘as 19, o Jae Crodweris 15.

Čikagos „Bulls“ 110:111 Denverio „Nuggets“
Milvokio „Bucks“ 103:91 Portlando „Trail Blazers“
Jutos „Jazz“ 126:107 Los Andželo „Clippers“