K. Porzingio širdį užkariavo įspūdinga gražuolė

Kristaps ir Laura

Latvijos krepšinio superžvaigždė Kristapas Porzingis yra išties įspūdingo talento krepšininkas. Šiame NBA lygos sezone po 20,5 taško ir 8,2 atkovoto kamuolio per rungtynes vidurkius demonstruojantis 221cm milžinas, beje, neblogai ir uždirba – per artimiausius 4 sezonus K. Porzingio banko sąskaitos pasipildys 130 milijonų.

Nenuostabu, kad toks garsus ir turtingas jaunikis kaip musės medų traukia dailiosios lyties atstoves, tad pasirinkti iš ko Kristaps, veikiausiai, turi.

Per įsimylėjeliams skirtą Šv. Valentino dieną Dalaso klubo žvaigždė įrodė, kad turi ne tik išskirtines fizines sąvybes ir talentą krepšiniui, bet ir puikų skonį moterims, kuomet savo socialiniuose tinkluose pasauliui viešai parodė naująją mylimąją.

Išrinktoji – buvusi Rygos VEF klubo šokėja Laura Vizla, jau kurį laiką gyvenanti Jungtinėse Valstijose. 22 metų įspūdingų kūno formų atletiška mergina spinduliuoja grožiu ir seksualumu, kuris, panašu, tikrai nekliudo Kristapui sėkmingai rungtyniauti NBA arenose – per vienas iš paskutinių NBA rungtynių latvis surinko 36 taškus, pataikęs net 8 tritaškius.

Sėkmės jaunai ir žaviai porai, o Kristapui – energijos aikštėje, kurios tikrai prireiks ilgame NBA sezone!

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts