K. Porzingis perėmė lyderio vaidmenį, L. Dončičius neatsiliko – „Mavericks“ pirmą kartą pralaimėjo

Europietiškas duetas nesugebėjo išgelbėti savo komandos trečią sykį ir teko patirtį pirmą pralaimėjimą Dalaso „Mavericks“  (1-2) ekipai. Jie rezultatu 119-121 (40:25, 31:34, 24:36, 24:26) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (2-1).

Nors pirmą kėlinį tiesiog įspūdingai sužaidė namų komanda, kuri įgijo 15 taškų pranašumą, o vėliau pirmavo ir 19 taškų skirtumu, tačiau jie nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Kristaps Porziņģis per 35 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 9 ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Luka Dončičius per 38 minutes surinko 29 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose CJ McCollumas buvo rezultatyviausias ir surinko 35 taškus.