Kaip K. Durantas žengė žingsnį į priekį savo karjeroje?

Vienas geriausių planetos krepšininkų Kevinas Durantas išsiskiria iš savo kolegų. Itin aukštas ir itin liesas puolėjas yra sunkiai sustabdomas krepšinio aikštelėje.
Buvęs Oklahomos „Thunder“ ir dabartinis „Golden State Warriors“ ekipos vedlys yra tikras galvos skausmas bet kokiam gynėjui NBA pirmenybėse. Puolėjo tiesiog neįmanoma uždengti. Jis yra kur kas aukštesnis už savo tiesioginius oponentus, o jeigu prieš jį yra statomas jo ūgio krepšininkas, tai K. Durantas juos įveikia greičiu.

Oficialus K. Duranto ūgis yra 206 cm, kas nėra taip jau daug lengvojo krašto puolėjui. Vis dėlto K. Duranto ūgis siekia apie 211 cm, o kaip jis pats teigė, jis pristatė save žemesnį, kad jam nereikėtų žaisti sunkiojo krašto pozicijoje.
Vis dėlto įspūdingo ūgio puolėjas nepasižymi itin stipriu kūnu. Atletas prieš NBA naujokų biržą, 2007-aisiais, net nesvėrė 100 kilogramų. Nors K. Durantas pasižymėjo išskirtiniu ūgiu bei ilgomis rankomis, jo lengvas kūnas jam trukdė dirbti gynyboje. Nors jis tai kartais sugebėdavo kompensuoti savo greičiu ir geru šuoliu, tai ne visada veikdavo.

Vis dėlto K. Durantas susidūrė su sveikatos problemomis 2015-aisiais. Atletas per šešis mėnesius turėjo ištverti tris operacijas. Tuometinis „Thunder“ lyderis privalėjo stabdyti krepšinį, nesitreniruoti ir kantriai laukti reabilitacijos pradžios. Pats puolėjas pripažino, kad tuomet jis daug laiko praleido ant sofos tiesiog valgydamas.

Tada K. Durantas sugebėjo priaugti nemažai svorio ir pasiekė net 117 kg. „Žmonės pradėjo matyti, kad aš storėju. Gal nepasakyčiau, kad storėju, bet kad darausi didesnis. Pradėjau jausti, kad ant veido prisidėjo riebalų. Žiūrėdavau į nuotraukas ir galvodavau, kad tai negaliu būti aš“, – prisiminė K. Durantas.

Vis dėlto vienas geriausių planetos krepšininkų pradėjo reabilitaciją ir pasistengė susigrąžinti savo formą. Pirmiausiai, K. Durantui reikėjo papildomus riebalus paversti raumenimis, o tam labai padėjo papildai sportui. Įvairūs maisto papildai sportui, tokie kaip aminorūgštys padėjo K. Durantui užpildyti trūkstamas grandis neteisingoje mityboje, kai šis buvo kiek atitrūkęs nuo krepšinio.

Papildai sportui, kaip aminorūgštys padėjo K. Durantui atstatyti savo turimą raumenų masę. Vis dėlto sportininkų papildai sportui padėjo K. Durantui ne tik atstatyti savo buvusį svorį, tačiau kiek sustambėti ir jau dabar KD sveria apie 109 kg.

Papildai smarkiai prisidėjo prie to, kad K. Durantas taptų tvirtesnis, turėtų didesnę raumenų masę, o to dėka būtų geresnis gynyboje bei taptų dar sunkiau sustabdomas ir puolime.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts