L. Dončičius pataikė fantastišką metimą ir išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Mavericks“ pralaimėjo (VIDEO)

NBA lygoje žaidžiantis Europos krepšinio vunderkindas ir vėl pasižymėjo fantastišku žaidimu, tačiau pergalės iškovoti ir vėl nepavyko. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (15-17) pralaimėjo jau 6-tą kartą iš eilės ir nniekaip negali rasti kelio į pergalę. Šį kartą teko pripažinti Portlando "Trail Blazers" (19-14) pranašumą svečiuose, o galutinis rungtynių rezultatas 121:118 (25:27, 37:28, 26:28, 19:27, 14:11).

Rungtynės buvo permainingos ir nors atrodė, kad namai prieš ilgąją pertrauką susikūrė pakankamą pranašumą, tačiau jau antroje rungtynių dalyje Dalaso krepšininkai pradėjo žaisti kur kas geriau, o ketvirtame kėlinyje spurtavo ir išplėšė pratęsimą slovėno dėka.

L. Dončičius šiose rungtynėse žaidė 36 minutes ir pelnė 23 taškus (5/14 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 7/9 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir suklydo kartą.

Daugiausia taškų Dalaso komandoje pelnė Harrison Barnes 27.

Nugalėtojų gretose Damianas Lillardas surinko 33 taškus, CJ McCollumas pridėjo 22.