Kalbos apie D. Sabonį už Atlanto: „Jis pradėjo vilkėti tėčio džinsinius šortus po savais“

Domantas Sabonis daug dėmesio sulaukia ne tik Lietuvoje. Jo itin gerą žaidimą pastebi ir žmonės gyvenantys arčiau NBA.

Šios nakties rungtynėse lietuvis aikštėje praleidęs vos 13 minučių buvo atlikęs dviguba dublį (10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių). Rungtynes aukštaūgis pabaigė savo sąskaitoje turėdamas 16 atkovotų kamuolių ir taip pagerindamas savo asmeninį rekordą.

Įvairių NBA aistruolių reakcija apie D. Sabonį turėtų versti jį smagiai pasijausti, o lietuviai dėl savo tautiečio gali tik didžiuotis.

„Kaip jis sugebėjo pasiversti į tokį monstrą? Jis yra toks efektyvus ir tai nėra tik keli komandos draugų metimų pataisymai. Jis gali pataikyti ir iš toli. Po dviejų kėlinių jis turi net 5 rezultatyvius perdavimus. Kas per velnias?“ – rašė vienas NBA gerbėjas rungtynių su Sakramento „Kings“ metu.

„Gyvenimas be Russello Westbrooko“, – ironiškai paaiškino tokį sėkmingą D. Sabonio žaidimą.

„Dėl to, kad jo tėtis galėjo būti geriausias visų laikų žaidėjas jei nebūtų užstrigęs Sovietų Sąjungoje“, – paaiškinimą rado dar vienas aistruolis.

„Jis pradėjo vilkėti senus tėčio džinsinius šortus kiekvienose rungtynėse po savais“, – juokavo aistruolis prisimindamas Michaelio Jordano istoriją.

Legendinis Čikagos „Bulls“ krepšininkas kiekvienose karjeros rungtynėse po „Bulls“ šortais mūvėjo savo universiteto šortus, kurie, kaip jis teigė, nešė jam sėkmę.
Belieka tikėtis, kad D. Sabonis Arvydo džinsinių šortų nenusiims.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts