Kalnietis: „Žalgiris“ – pirma ir greičiausiai paskutinė mano komanda

Kalnietis džiaugiasi sugrįžęs namo

Į Kauno „Žalgirio“ pasirengimo naujajam sezonui startą jau ėmė rinktis tiek senbuviai, tiek naujai įsigyti krepšininkai. Vienas iš jų, Mantas Kalnietis, save gali priskirti tiek vienai, tiek kitai kategorijai. Iš vienos pusės, tai 34 metų įžaidėjui bus jau aštuntasis sezonas Kauno klube. Kita vertus, Laikinojoje šalies sostinėje jis nerungtyniavo nuo 2016 metų.

„Džiaugiuosi grįžęs namo, čia yra mano pirma ir greičiausiai paskutinė komanda, – teigė Kalnietis. – Vis tik, kaip ir sakiau anksčiau, norisi atvažiuoti ne tik karjeros užbaigimui, bet ir padėti komandai.“

Praėjęs sezonas patyrusiam 196cm ūgio Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ilgamečiam įžaidėjui buvo itin sėkmingas asmeniškai – rungtyniaudamas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ gretose jis tapo naudingiausiu VTB Vieningosios lygos žaidėju (MVP).

Kalbėdamas apie grįžimą į Kauną ir prasidėjusį pasiruošimo ciklą, M. Kalnietis teigė, jog viskas kolkas vyksta pagal planą. 2021-2022 metų sezone Kalno pravardę turintis įžaidėjas save mato kaip tvirtą komandos ramstį, nors komandos tikslus kelia aukščiau asmeninių.

Kalbėdamas apie ekipos pajėgumą, kaunietis liko lakoniškas:

„Dabar vertinti komandos sudėtį yra gan sudėtinga, nes pasikeitė nemažai žaidėjų. Galbūt galima įžvelgti tam tikrų tendencijų vienoje ar kitoje pozicijoje, bet viską atsakys komandos žaidimas aikštelėje, o ant popieriaus gali vertinti kiek nori“, – kalbėjo itin patriotiškus jausmus Kaunui ir „Žalgiriui“ nuolat pabrėžiantis gynėjas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts