D. Sabonis praleido dar vienas rungtynes, tačiau „Pacers“ laimėjo, „Warriors“ netikėtai krito prieš „Magic“ (VIDEO)

NBA lygoje šią naktį netrūko atkaklių ir įdomių susitikimų, kuriuose sudalyvavo ir lietuvio ekipa, tačiau mūsiškis aikštėje dar nepasirodė. Domantas Sabonis dar negali padėti savo komandai, tačiau ir be jo Indianos "Pacers" (41-22) nugalėjo Minesotos "Timberwolves" (29-33) rezultatu 122-115 (26:35, 38:25, 28:30, 30:25).

Rungtnyės klostėsi permainingai, o komandos net 18-kartų keitėsi lyderio vaidmeniu. Visgi sėkmningiau sužaidė paskutinį kėlinį Indianos krepšninkai iškovojo dar vieną pergalę sezone.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Bojanas Bogdananovičius su 37 taškais, dar 18 pridėjo TJ Leafas, 15 Thaddeusas Youngas.

Pralaimėtojų komandoje puikiai žaidė Karlas-Anthony Townsas, jo sąskaitoje 42 taškai, Jeff Teague pridėjo 13, Anthony Tolliver tiek pat.

Kitose rungtynėse NBA čempionai Oklando "Golden State Warriors" (43-19) netikėtai nusileido Orlando "Magic" (29-34) komandai rezultatu 96-103 (22:28, 29:31, 30:11, 15:33).

Nors trečią rungtynių kėlinį tiesiog triuškinamai laimėjo NBA čempionai, tačiau jau ketvirtame kėlinyje viskas apsisuko aukštyn kojomis ir tokį patį kėlinį sužaidė Orlando krepšininkai.

Rezultatyviausias buvo pralaimėtojų komandoje buvo Stephenas Curry su 33 taškais, dar po 21 pridėjo DeMarcusas Cousinsas ir Klay'us Thompsonas.

Nugalėtojus į pergalę vedė Aaronas Gordonas su 22 taškais, 16 įmetė Terrencas Rossas, D.J. Augustinas 14.