„Žalgiris“ palaužė „Tofaš“ ir baigė pasirodymą Turkijoje

Visą savaitę Turkijoje viešinti Kauno „Žalgirio“ komanda „Gloria Cup“ turnyrą užbaigė pergale 100:95 (19:25, 32:25, 22:31, 27:14) prieš Bursos „Tofaš“ krepšininkus.

Mūsiškiai kaip ir visus kitus susitikimus turnyre kovojo taškas į tašką. Nors pirmą kėlinį geriau sužaidė priešininkai iš Turkijos, tačiau jau antrame geriau sekėsi Lietuvos atstovams.

Po ilgosios pertraukos turkai vėl šovė į priekį, bet paskutiniame ketvirtyje žalgiriečiai susikaupė ir persvėrė rezultatą.

Žalgiris“: Z.LeDay 25 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), A.Milaknis 24 (7/10 trit.), N.Hayesas 14 (3/5 trit.), T.Walkupas 10 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), M.Gebenas 9, R.Jokubaitis 6 (5 rez. perd.), K.Lukošiūnas 5, E.Venskus 4, M.Jogėla 2, A.Perezas 1 (8 rez. perd.), L.Uleckas 0.

„Tofaš“: M.Lojeski 20 (4/4 trit., 3 per. kam.), M.Mustafa 19 (4/5 trit.), T.Phillipas 16 (10 rez. perd.), S.Mejia 12, D.Williamsas 12 (6 atk. kam.).