D. Sabonis vėl buvo lyderis, o „Pacers“ palaužė „Magic“

Po trumpos pertraukos vėl galėjome išvysti kaip rungtyniauja Lietuvos atstovai NBA lygoje. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (9-6) pasirodė puikiai ir iškovojo sunkią pergalę prieš Orlando „Magic“ (6-9) krepšininkus rezultatu 111:106 (24:25, 31:20, 28:40, 28:21).

Rungtynės buvo permainingos ir abi komandos turėjo progą pirmauti. Nors, prieš ilgąją pertrauką lietuvio ekipa turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jį prarado trečiame ketvirtyje. Tiesa, lemiamą mačo dalį sėkmingiau sužaidė „Pacers“ ir pasiekė pergalę.

D. Sabonis per 35 minutes surinko 25 taškus (9/15 dvitaškiai, 7/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, 4 kartus prasižengė.

Mūsiškiui talkino Jeremy Lambas su 14 taškų, Dougas McDermottas ir Aaronas Holiday‘us pridėjo po 13.

Pralaimėtojų gretose Evanas Fournier pelnė 26 taškus, Jonathanas Isaacas 25.