Šaras prieš išvyką į Stambulą: „Reikės kautis dėl kiekvieno centimetro“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" šiandien išvyko į Stambulą, kur jau rytoj jų lauks pirmos Eurolygos ketvirtfinalio rungtynės su vienais turnyrų favoritų "Fenerbahče".

"Žalgiris" stebuklingai iššoko į atkrintamųjų traukinį, tačiau patekti į pagrindinį vagoną – stipriausiųjų ketvertą – bus ypatingai sunku.

Prieš išvyką į Stambulą žalgiriečių strategas Šarūnas Jasikevičius teigė, kad su "Fenerbahče" bus galima kovoti tuo atveju, jeigu jie nenusileis savo noru ir kovingumu.

"Varžovai yra labai disciplinuoti ir patyrę. Mes negalime dalinti daug dovanų ar lengvų taškų. Jie mums dovanų su tokia patirtimi neduos. Jie yra komanda, suburta būtent šiai sezono stadijai, todėl mums labai svarbu suprasti kiekvienos detalės svarbą.

"Fenerbahce" taip pat demonstruoja efektyvų puolimą, gerai įžaidžia kamuolį, yra fiziškai kietai žaidžianti komanda. Reikės kautis dėl kiekvieno centimetro, žinoti, kur eiti su kamuoliu. Antrosiose rungtynėse pirmoje pusėje jie mus fiziškumu išmušė iš žaidimo, bet antroje pusėje jau mes išmušėme juos. Turime žaisti labai fiziškai, arba neturime jokių šansų", – sakė Šaras.

Paklaustas apie poilsį, kurį turėjo pastarąją savaitę, Šaras atsakė: "Per tą laiką ir pailsėjome, ir kažkiek pasportavome. Stengėmės iš naujo pasikrauti šiai serijai, buvo ir fizinio darbo. Malonu, kad sezono viduryje atsiranda laiko tiems dviem dalykams – tiek poilsiui, tiek pasikrovimui. Kokią įtaką tai turės rungtynėms, pamatysime."

Į Stambulą su komanda išvyko ir Paulius Jankūnas. Susitikimas atradienį prasidės 20:45 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts