„Gran Canaria“ su T. Dimša nugvelbė paskutinį Ispanijos ACB atkrintamųjų bilietą

Sekmadienį sužaistos paskutinės Ispanijos ACB pirmenybių rungtynės. Paskutinį bilietą į atkrintamąsias nugvelbė Tomo Dimšos atstovaujama „Gran Canaria“ (18-18) ekipa, kuri išvykos rungtynėse 74:69 (11:22, 23:8, 15:24, 25:15) nukovė „Real Betis“ (11-25) krepšininkus.

Tomas Dimša per 19 ant parketo praleistų minučių pelnė 2 taškus (0/4 trit., 1/2 dvit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Gran Canaria“ rungtynėse išsibėgėjo sunkiai. Svečiai jau pirmajame kėlinyje atsilikinėjo 11 taškų, tačiau antrajame ketvirtyje nesunkiai persvėrė rezultatą ir susikrovė 4 taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje į priekį išsiveržė šeimininkai, kurie susikrovė neženklų pranašumą. Vis tik, jau ketvirtojo kėlinio pradžioje „Gran Canaria“ surengė spurtą 21-5 ir susikrovė užtikrintą pranašumą, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos ir šventė labai svarbią pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Johnas Shurna, kuris per 26 minutes pelnė 27 taškus (4/7 trit., 6/9 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Atkrintamųjų etape Tomo Dimšos atstovaujama ekipa susitiks su Madrido „Real“ krepšininkais.