Kėdainių krepšinio padangėje – optimistinės permainos

M. Kiltinavičius grįžta

Marius Kiltinavičius ir Kėdainių „Nevėžis“ puikiai pradėjo naująjį LKL sezoną, kuomet kėdainiečiai rikiavosi turnyrinės lentelės viršuje ir net galėjo pasigirti pergalėmis prieš LKL grandais laikomas ekipas, kaip antai Panevėžio „Lietkabelis“ ar Vilniaus „Rytas“. Vis dėlto, klubą vienas po kito paliko trys kertinės figūros – įžaidėjas Vaidas Kariniauskas, vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis, bei puikiai ekipai vadovavęs M. Kiltinavičius.

Po to, kai kaunietis pasitraukė iš Kėdainių klubo dėl vidinio konflikto, kurio nei jis pats, nei „Nevėžio“ vadovai viešinti nenorėjo, Lietuvos vidurio ekipa smigo į pralaimėjimų liūną. Nei po to laikinai klubui vadovavęs Bobby Gonzalezas, nei vėliau į jo vietą stojęs pastarojo tautietis Davidas Gale'as klubui naudos nedavė, o pralaimėjimai sekė vienas paskui kitą.

Vis dėlto, Kėdainių klubas dabar praneša, jog „abi pusės išsprendė rudenį įvykusį išsiskyrimą lėmusias problemas ir dar kartą vienija jėgas.“ Tai reiškia, kad buvęs grupės „N.E.O“ solistas vėl grįžta į vyriausiojo trenerio postą, o iki šiol žaidimui strategavęs D. Gale'as dirbs pastarojo asistentu.

Prieš porą dienų „Nevėžis“ paskelbė, kad stiprina sudėtį Brazilijos rinktinėje ir Ispanijos ACB lygoje nemažai patirties sukaupusiu brazilų krepšinio vetaranu, 29 metų 188cm ūgio įžaidėju Rafaeliu Luzu. Tiek M. Kiltinavičius, tiek R. Luzas jau turėtų klubui padėti šeštadienio dvikovoje prieš „Lietkabelį“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts