Ketvirtajame kėlinyje dominavęs „Žalgiris“ patiesė „Neptūną“

Be atleisto Martino Schillerio į kovą stojęs Kauno „Žalgiris“ (5-0) iškovojo nelengvą pergalę Lietuvos krepšinio čempionate. Arne Woltmanno vadovaujami kauniečiai namuose 98:79 (23:19, 20:23, 23:19, 32:18) palaužė Klaipėdos „Neptūno“ (1-2) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją.

Svečiai iš uostamiesčio čempionams į atlapus kibo viso mačo metu. Kauniečiams didesnį pranašumą pavyko įgauti tik lemiamame ketvirtajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 22:7 ir įgaudami solidų pranašumą bei užtikrintai iškovojo pergalę.

„Neptūno“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausiai rungtynėse pasirodęs Benas Griciūnas, kuris per 23 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (11/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

Kauniečių gretose geriausiai pasirodė 25 minutes ant parketo praleidęs Emmanuelis Mudiay. Gynėjas į varžovų krepšį sumetė 18 taškų (2/4 trit., 3/10 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Žalgiris“: Emmanuelis Mudiay 18, Nielsas Giffey 16, Janis Strelnieks 13 ir Artūras Milaknis po 12

Neptūnas“: Benas Griciūnas 23, Edgaras Želionis 13, Martynas Mažeika ir Nojus Mineikis po 10.