Trigubą dublį surinkęs Sabonis nuo pralaimėjimo ekipos neišgelbėjo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) penktąją nesėkmę per pastarąsias šešerias rungtynes patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (16-19) ekipa.

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) penktąją nesėkmę per pastarąsias šešerias rungtynes patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ Nate’o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 103:113 (29:28, 23:33, 22:21, 29:31 nusileido Nikola Jokičiaus vedamai Denverio „Nuggets“ (21:15) komandai, kuriai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės. (16-19) ekipa.

Permainingose rungtynėse praktiškai visą pirmąjį kėlinį pirmavo šeimininkai. Antrajame kėlinyje „Nuggets“ krepšininkai į aikštę žengė demonstruodami užtikrintą pataikymą ir persvėrė rezultatą. Po ilgosios pertraukos vėl užvirė atkakli kova, tačiau „Pacers“ nesugebėjo sustabdyti „Nuggets“ lyderių, kurie ir šventė pergalę.

Trigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis ant parketo praleido 38 minutes per kurias pasižymėjo 10 taškų (0/3 trit., 5/12 dvit.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir keturis kartus perėmė kamuolį. Tai buvo jau aštuntasis trigubas dublis lietuvio karjeroje.

„Nuggets“ ekipoje labiausiai išsiskyrė arti trigubo dublio buvęs Nikola Jokičius, kuris per 37 minutes pelnė 20 taškų (1/2 trit., 8/16 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Sekančiose rungtynėse „Pacers“ reabilituotis bandys išvykos rungtynėse prieš Los Andželo „Lakers“. „Nuggets“ penktosios pergalės paeiliui sieks prieš Jono Valančiūno atstovaujamą „Grizzlies“.

„Pacers“: Mylesas Turneris 22, Dougas McDermottas 20, Justinas Holiday 16, Malcolmas Brogdonas, Domantas Sabonis ir T.J. McConnellis po 10.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 24, Jamalas Murray 23, Nikola Jokičius 20, Willas Bartonas 16.