Kitus pasiūlymus atmetęs Kazys Maksvytis lieka treniruoti „Parma“

Nepaisant realaus dėmesio iš kitų klubų vienas realiausių kandidatų perimti Lietuvos rinktinės vairą Kazys Maksvytis ir toliau lieka treniruoti VTB Jungtinėje lygoje rungtyniaujančią Parmės „Parma“ ekipą. Treneris su Rusijos klubu pasirašė vienerių metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar vieneriems metams.

44-erių specialistas savo darbą Parmėje pradėjo 2019 metais, kai iš Klaipėdos „Neptūno“ persikėlė vadovauti „Parma“ ekipai. Praėjęs sezonas Parmės klubui buvo pats sėkmingiausias klubo istorijoje.

„Parma“ 2020-2021 m. sezone VTB Vieningoje lygoje pateko į atkrintamųjų etapą, prasibrovė į FIBA Europos taurės finalo ketvertą bei iškovojo istorines pergales prieš Maskvos CSKA, Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Krasnodaro „Lokomotiv“ komandas.

Taip pat po nesėkmingas atrankos į olimpines žaidynes iš Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio pozicijos pasitraukė Darius Maskoliūnas. Dabar realiausias kandidatas perimti nacionalinės rinktinės vairą tapo būtent Kazys Maksvytis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts