„Knicks“ ekipą palaužusi „Pacers“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje Indianos „Pacers“ (3-6) iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa namuose 111:98 (36:22, 23:28, 21:25, 31:23) nugalėjo puikią sezono pradžią turėjusią Niujorko „Knicks“ (5-3) komandą.

Domantas Sabonis šį kartą netapo pagrindiniu pergalės kalviu. Į priekį „Pacers“ ekipą vedė Mylesas Turneris, kuris į „Knicks“ krepšį smeigė 7 tritaškius iš 10 bei prie pergalės pridėjo 25 taškus (7/10 trit., 2/4 dvit.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sabonis rungtynėse per 34 minutes pelnė 10 taškų (0/1 trit., 4/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 4 kartus bei surinkęs 6 asmenines pražangas buvo priverstas sėsti ant suolo.

„Pacers“ rungtynėse buvo priekyje nuo pat pirmųjų sekundžių, o pirmojo ketvirčio pabaigoje turėjo net 15 taškų pranašumą. Vis tik „Knicks“ lemiamame ketvirtyje atsilikimą sumažino iki vos 2 taškų, tačiau į lemiamą šturmą stoję „Pacers“ krepšininkai absoliučiai dominavo ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Niujorko „Knicks“ komandoje rezultatyviausiai pasirodė R.J. Barrettas, kuris per 34 minutes pelnė 23 taškus ( 2/6 trit., 6/14 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pacers“: Mylesas Turneris 25, Carisas LeVertas 21, Malcolmas Brogdonas 17, Torrey Craigas 12, Chrisas Duarte ir Domantas Sabonis po 10.

Knicks“: R.J. Barrettas 23, Julius Randle`as 18, Evanas Fournier 14, Derrickas Rose`as 13, Alecas Burksas 10.