„Žalgirio“ laivas skęsta: nusileista ir „Barcelona“ komandai

Kauno "Žalgiris" (8-14) patyrė septintąjį pralaimėjimą per pastarąsias aštuonerias rungtynes bei antrą kartą šį sezoną neišlaikė Svetislavo Pešičiaus treniruojamų krepšininkų egzamino.

Žalgiriečiai ketvirtadienio vakarą Eurolygos susitikime Katalonijoje 72:78 (20:23, 18:22, 24:15, 10:18) suklupo prieš "Barcelona" (13-9) ekipą.

Pirmasis kėlinys buvo gana sėkmingas – žalgiriečiai turėjo problemų po savo krepšiu, tačiau puolime žaidimas klostėsi gana neblogai. Į pertrauką "Žalgiris" nužygiavo turėdamas 7 taškų deficitą.

Rūbinėje problemas aptarę žalgiriečiai smogė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo devynių taškų skirtumu. Visgi Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai vėl neišlaikė testo paskutiniame ketvirtyje ir sukrapštę vos dešimt taškų patyrė pralaimėjimą, kuris dar labiau sukomplikavo šansus žengti į kitą etapą.

"Žalgiris" su aštuoniomis pergalėmis lieka 13-oje pozicijoje.

Žalgiriečių gretose savo rezultatyvumu išsiskyrė Artūras Milaknis, kuris pataikė penkis tritaškius ir iš viso surinko 17 taškų. 15 kauniečiams pridėjo Nate'as Woltersas.

„Barcelona“: Adamas Hanga 14 (6/6 baudų metimai), Kevinas Seraphinas 12 (6 atk. kam.), Ante Tomičius 11 (5/5 dvitaškiai, 6 atk. kam., 20 naud. bal.), Pierre'as Oriola (7 atk. kam.) ir Thomasas Heurtelis po 10.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 17 (5/8 tritaškiai), Nate'as Woltersas 15 (1/5 tritaškiai, 7 rez. perd.), Aaronas White'as 10 (8 atk. kam.), Brandonas Daviesas ir Edgaras Ulanovas (2/6 tritaškiai) po 8.