Kondrašino ir Belovo taurėje „Zenit“ sumindė CSKA

„Zenit" triumfas

Rusijoje pasibaigusiame Kondrašino ir Belovo taurės turnyre įspūdingą mačą sužaidė Mindaugo Kuzminsko bei Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje net 100:73 (27:19, 26:16, 21:21, 26:17) nepaliko vilčių Maskvos CSKA ekipai su Mariumi Grigoniu ir nugvelbė pirmąjį sezono trofėjų.

„Zenit“ dominavo visuose kėliniuose, išskyrus trečiąjį, kurį komandos sužaidė lygiai – 21:21.

Nei nugalėtojų, nei nugalėtųjų gretose lietuviai krepšininkai įspūdingu žaidimu neišsiskyrė. Rezultatyviausiai iš visų trijų žaidė buvęs žalgirietis M. Grigonis, surinkęs 10 taškų pralaimėjusiesiems. Tuo tarpu nugalėtojams A. Gudaitis pelnė 6, M. Kuzminskas – vos 3 taškus.

Nespindėjo ir naujai iš subyrėjusio Maskvos srities „Khimki“ perpirkta CSKA žvaigždė Aleksejus Švedas. Šią vasarą apie karjeros nacionalinėje Rusijos rinktinėje pabaigą paskelbęs puolimo virtuozas tepelnė vos 4 taškus.

„Zenit“: Alexas Poythressas 22, Jordanas Mickey 15, Billy Baronas 13, Jordanas Loydas 12 , Shabazzas Napier 10.

CSKA: Iffe Lundbergas 12, Willas Clyburnas 11, Nikola Milutinovas ir Marius Grigonis po 10, Joelis Bolomboy 9.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts