LaVaras Ballas su sūnumis jau pekeliui į Lietuvą: atvykstame laimėti titulą (VIDEO)

Ilgai laukti Prienų-Birštono „Vytauto“ naujokai – jau pakeliui į Lietuvą.

Garsusis LaVaras Ballas su savo sūnumis LiAngelo ir LaMelo jau pajudėjo link Lietuvos, kurią po maždaug 20 valandų turėsiančios trukti kelionės turėtų pasiekti ketvirtadienį. Prieš pat skrydį LaVaras Ballas pasidalino savo mintis apie laukiančią kelionę.

„Būkite pasiruošę jaudinančiam įvykiui. „Big Baller Brand“ jau pakeliui pas jus. Kiek žinau, ten bus labai šalta“, – kalbėjo LaVaras.

Žaidėjų tėvas taip pat vylėsi, jog Prienai bus kita jų stotelė prieš prisijungimą prie „Lakers“ klubo.

„Jie čia atvyksta prieš jų prisijungimą prie „Lakers“. Toks yra mūsų planas. Čia jie galės įrodyti, kad yra geri žaidėjai, o skautams bus lengva pamatyti ką jie gali. Nežinau kaip jie atsidurs „Lakers“ klube, tačiau tai privalės įvykti. Tai turėtų įvykti per artimiausius kelis metus. LaMelo tereikia sulaukti 18 metų, kad jis galėtų dalyvauti biržoje“, – drąsiai kalbėjo žymusis „Lakers“ nario Lonzo Ballo tėvas.

Jis taip pat nestokojo ambicijų ir atskleidė, jog į Lietuvą jie vyksta tikėdamiesi laimėti titulų.

„Mes tikrai apie tai galvojame. Kad ir kur mes žaistume, mes siekiame čempionų titulo: tą daro ir Lonzo su „Lakers“, tą darysime ir mes. Toks yra mūsų nusiteikimas, kuris yra būtinas norint laimėti. Mes nevykstame ten galvodami: „mes ten vykstame tik pasižaisti“. Ne, mes ten vykstame kovoti dėl titulo.

LaVaras taip pat atskleidė, jog nežada išbandyti tradicinių lietuviškų patiekalų.

„Aš valgysiu dešrainius ir mėsainius bei to man užteks. Liksiu prie to maisto, kurį aš įpratęs valgyti Amerikoje, o tradicinius patiekalus paliksiu kitiems“

Tuo tarpu LiAngelo ir LaMelo kaip visada buvo nekalbūs ir tik pripažino, jog jie nekantrauja atvykti į Lietuvą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts