Galingas D. Sabonio dvigubas dublis neišgelbėjo nuo pralaimėjimo „Clippers“ ekipai

NBA lygoje dar kartą suklupo lietuvio atstovaujama ekipa, nors pastarasis surengė puikų pasirodymą. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (15-9) nusileido Los Andželo „Clippers“ (18-7) krepšininkams rezultatu 99:110 (19:24, 29:36, 25:31, 26:19).

Nors, rungtynių pradžioje mūsiškio ekipai dar pavyko pirmauti kelių taškų persvara, tačiau įsibėgėję Los Andželo atstovai panaikino deficitą ir patys pradėjo valdyti situaciją. Pastarieji laimėjo pirmus tris kėlinius, o susikūrto pranašumo pakako triumfuoti, net pralaimėjus paskutinį ketvirtį.

D. Sabonis surengė puikų pasirodymą ir per 36 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 22 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, tačiau ir pats gavo bloką.

M. Brogdonas pelnė 20 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo P. George su 36 taškais, o dar 26 pridėjo M. Harrellas.